SYDV Kurumu 3500 Lira Maaş İle Personeli Alımı

SYDV kurumu personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda Taşkent sosyal yardımlaşma vakfı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Yardımcı hizmetler görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.12.2020, 11:48 13.12.2020, 11:32
SYDV Kurumu 3500 Lira Maaş İle Personeli Alımı

SYDV Kurumu 3500 Lira Maaş İle Personeli Alımı

SYDV kurumu personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda Taşkent sosyal yardımlaşma vakfı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Yardımcı hizmetler görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

SYDV Yardımcı hizmetler personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 14.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Taşkent sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekiyor.

İrtibat kişisi: Ayşe Erdoğan

İrtibat telefonu: 0 332 497 13 37

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yardımcı hizmetler personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yardımcı hizmetler personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yardımcı hizmetler personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yardımcı hizmetler personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yardımcı hizmetler personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yardımcı hizmetler personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Yardımcı hizmetler personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Yardımcı hizmetler personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Yardımcı hizmetler personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Yardımcı hizmetler personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Yardımcı hizmetler personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yardımcı hizmetler personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Yardımcı hizmetler personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Yardımcı hizmetler personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Musa yöndeş 5 ay önce
Üniversite mezunuyum memur olmak istiyorum