SYDV KPSS Şartı ile Büro Memuru Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görevlendirilmek üzere büro memuru alımı yapılacaktır. İlan kılavuzu yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 07:45
SYDV KPSS Şartı ile Büro Memuru Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları dahilinde gerekli görülen ve özellikle personel işleri ile insan kaynakları birimlerinin tespit ettiği unvan, kontenjan ve şartlar bazında gerçekleştirilecek olan alımlar için personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı içinde alınacak personelin daimi nitelikte olduğu ilan edilmiştir.

Çankırı SYDV Personel Alımı

Çankırı kentinde bulunan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak hizmet veren Eldivan SYDV bünyesinde personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Söz konusu alımların 1 kişi ile sınırlı olduğu ve alımların Büro Memuru unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır. Bahsi geçen alımlar için adayların kılavuzda yer alan başvuru şartlarını sağlamaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları

Adayların SYDV Büro Memuru alımı için başvuru yapmadan önce; en az 4 yıllık lisans eğitimi almış olmaları ve bölüm olarak kılavuzda yer alan bölümlerden mezun olma şartı aranmaktadır.

KPSS P3 puan türünden en az 65 puan elde etmiş olma şartı aranırken adayların aynı zamanda son 6 aydır Eldivan ilçesinde ikamet ediyor olma şartını da sağlamaları gerekmektedir.

Son başvuru tarihi 2.9.2019 tarihi olup, adayların şahsen ilgili SYDV merkezine başvurularını teslim etmeleri şarttır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)