SYDV KHGB Su Kanalizasyon İdaresi 3 Kamu Personeli Alımı

Sosyal yardımlaşma vakfı, Köylere hizmet götürme birliği ve Su ve Kanalizasyon İdaresi yayınlamış oldukları ilanlar ile KPSS’siz Güvenlik görevlisi ve Büro işçisi olarak 3 personel alınacaktır.

Kamu Personeli Alımı 06.01.2019, 08:48 06.01.2019, 12:51
SYDV KHGB Su Kanalizasyon İdaresi 3 Kamu Personeli Alımı

Dereli Kaymakamlığı ( Giresun ) Köylere hizmet götürme birliği 1 kişi Greyder operatörü olarak alınacak personelin en az ilkokul mezunu olması şartı vardır. Kamu personeli alımı için müracaat edecek adayların ayrıca operatör mesleği ile ilgili belge ve ehliyete sahip olması gerekmektedir. Başvurular devam etmekte olup adayların 10 Ocak 2019 Tarihine kadar Dereli Kaymakamlığı Köylere hizmet götürme birliğine şahsen istenen belgeler ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Yıldızeli ( Sivas ) Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı 1 kişi sosyal market ve büro işleri kamu personeli alımına en az lise mezunu Bayan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapacak olan adayların 18 ile 30 yaş arası olması şartı vardır.  Bilgisayar kullanmayı bilen bayan adayların başvuru yapabileceği SYDV personel alımı için başvurular 7 Ocak 2019 tarihinde başlayacaktır. Adayların şahsen 18 Ocak 2019 tarihine kadar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 1 kişi ( Silahlı ) Güvenlik görevlisi alımı için adayların en az lisans mezunu olması ve ilgili meslekte aranan şartları taşıması ve belgelemesi gerekmektedir. Başvurular devam etmekte olup adayların 12 Ocak 2019 Tarihine kadar  Kuruma şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Dereli Kaymakamlığı ilan metni için tıklayınız.

Yıldızeli ( Sivas ) Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı ilan metni tıklayınız.

Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Boş 2 yıl önce
31 yaş ne yapacak
Sultan çelik 2 yıl önce
Ftr mezunları ne olacak kızım 2 yıldır bekliyor