SYDV Esenyurt Büro Görevlisi Alımı

Büro görevlisi alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan memur alımı ilanında İstanbul Esenyurt Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kurumuna 4 adet büro görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 16.11.2020, 11:38
SYDV Esenyurt Büro Görevlisi Alımı

SYDV Esenyurt Büro Görevlisi Alımı

Büro görevlisi alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan memur alımı ilanında İstanbul Esenyurt Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kurumuna 4 adet büro görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Esenyurt Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı 4 adet büro görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak açıklanmştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Esenyurt  SYDV Büro görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Esenyurt  SYDV Büro görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Esenyurt  SYDV Büro görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Esenyurt  SYDV Büro görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)