SYDV Büro Görevlisi Memur Alımı

SYDV KPSS 60 puanla (memur alımı) Büro Görevlisi alım ilanı yayınladı. Başvurular 19 Ekim 2018 tarihinde sona erecek.

Kamu Personeli Alımı 13.10.2018, 09:25
SYDV Büro Görevlisi Memur Alımı

SYDV Alınacaklar Kamu Personeli olarak görevlendirileceği üzere sözleşmeli iş ilanı olarak duyurulmuştur. Başvurular başlamış olup Trabzon Dernekpazarı büro görevlisi alımı gerçekleştiriyor.

Trabzon Dernekpazarı Kaymakamlığı 1 Büro görevlisi alımı başvurular başlamış olup en son ilana başvuru tarihine kadar başvurmaları gerek.

Büro Görevlisi alımlarına müracaat edecek adaylar için alım şartları: B sınıfı Sürücü Ehliyetine sahip olması, 18 Yaşından büyük ve Lisans Sosyal hizmet bölümü mezun olması gerek.

Yükseköğretim Kurumlarına bağlı; Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Fen Edebiyat, İnsani Bilimler Fakültesi (pedagojik ve formasyon belgesine sahip olmak) ve Eğitim Fakültesi Bölümlerinden mezun olmak şart. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. (En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak.).

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdan fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu ve Diploma Fotokopisi ile birlikte Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Trabzon SYDV personel alım kılavuzu ve başvuru için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)