SYDV Büro Görevlisi Alımı Ekim 2018

Ekim 2018 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) yayınladığı ilanla 2 şehre memur (büro görevlisi) alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 10 Ekim 2018 de sona eriyor.

Kamu Personeli Alımı 02.10.2018, 16:04
SYDV Büro Görevlisi Alımı Ekim 2018

SYDV Ekim ayı ilk ilanını yayınladı. Ekim 2018 içerisinde yayınlanacak diğer ilanları siz değerli takipçilerimize sunacağız. İlk ilan olarak Gümüşhane Tortul ilçesi ve Karabük merkez olmak üzere 2 Memur (Büro Görevlisi) alımı yapacağını duyurdu.

Karabük Büro görevlisine (kamu personeli alımı) müracaat edecek adaylar; MEB onaylı Bilgisayar işletmeni belgesi veya mezun oldukları fakülteden transkriptinde bu dersleri aldığına dair belge. Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunları başvuru yapabiliyor. En az B Sınıfı Ehliyet Belgesi olması gerekmektedir.

Gümüşhane büro görevlisi alımı için; Bilgisayar yeterlilik durumunu gösteren belge bilgisayar sertifikası, transkript vb. Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi Mezunu olması gerekmektedir. Sürücü belgesi B sınıfı ehliyet sahibi olması gerekmektedir.

Ortak şart olarak ÖSYM tarafından yapılan 2017 - 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

Ekim Ayı SYDV memur (büro görevlisi) alımına başvuru için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)