SYDV Bünyesine Memur Alımı Yapılacak

SYDV kurumu personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanan memur alımı ilanında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı olan Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı biriminde görevlendirilmek üzere Büro personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 21.10.2020, 10:27 22.10.2020, 08:05
SYDV Bünyesine Memur Alımı Yapılacak

SYDV Bünyesine Memur Alımı Yapılacak

SYDV kurumu personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanan memur alımı ilanında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı olan Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı biriminde görevlendirilmek üzere Büro personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanmış olan Büro Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 23.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Genel bilgi için aşağıda bulunan internet sitesini ziyaret ediniz.

yunusemrekaymakamligi.gov.tr

Başvuru linki aşağıda bulunmakta

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx?ReturnUrl=%2fBasvuru.aspx

İSTENİLEN BELGELER

1. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Personeli Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Personeli Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Personeli Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Personeli Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Personeli Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Personeli Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)