SYDV Bünyesinde 3 Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 06:45 01.09.2019, 16:05
SYDV Bünyesinde 3 Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Türkiye’nin dört bir yanından birçok kurum ve kuruluş dahilinde gerçekleştirilmesi gündemde olan personel alımı ve işçi alımı süreçleri için ilgili birimlerin hazırladıkları istihdam ilanları ilgili vatandaşların bilgisine sunulmaya devam ediliyor.

Yayımlanan her ilana her adayın başvuru hakkı bulunurken, istihdam ilanlarında yer alan detaylara ve başvuru şartlarına uygun olmak durumu ise, başvuru yapacak adayın kendi kontrolünde oluyor.

Her aday yayımlanan her ilana gerekli evrakları tamamlayarak kurumlara doğrudan başvuru yapabileceği gibi, ilanın yayımlandığı aracı kurumun internet adresinden de başvurular tamamlanabiliyor.

SYDV bünyesinde yapılan istihdam ilanlarında ise en önemli kriter, alımların yapılacağı SYDV’nin hangi şubesinde görevlendirileceği noktası olmaktadır. Yukarıda belirtilen personel alımı işçi alımı ilanı ise Amasra SYDV bünyesinde yapılacaktır.

Amasra SYDV Personel Alımı

Çıkılan ilana göre alımların gerçekleştirileceği şube Bartın İli Amasra ilçesi şubesi olarak ilan edilmiştir.

Unvan ve Kontenjan

Amasra SYDV bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımı için 3 kişilik kontenjan ayrılmış olup, alımların Temizlik Personeli unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Başvuru Şartları ve Süreci

Geçici nitelikte yapılacak olan temizlik personeli alımları için başvuru yapacak olan adayların Amasra ilçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak ve hijyen belgesine sahip olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi 2.9.2019 mesai bitimi olup, adayların başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Yorumlar (0)