SYDV Arıcak Kurumuna Temizlik Personeli Alımı

SYDV kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurularında Arıcak SYDV kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak için temizlik görevlisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 03.04.2021, 14:24
SYDV Arıcak Kurumuna Temizlik Personeli Alımı

SYDV Arıcak Kurumuna Temizlik Personeli Alımı

SYDV kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurularında Arıcak SYDV kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak için temizlik görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

SYDV Arıcak ilanı son başvuru tarihi 05.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Arıcak sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - SYDV Arıcak ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - SYDV Arıcak ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - SYDV Arıcak ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - SYDV Arıcak ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - SYDV Arıcak ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - SYDV Arıcak ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - SYDV Arıcak ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - SYDV Arıcak ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - SYDV Arıcak ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SYDV Arıcak ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. SYDV Arıcak ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. SYDV Arıcak ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. SYDV Arıcak ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. SYDV Arıcak ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. SYDV Arıcak ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)