SYDV 5 Temizlik Personeli Alımı! Yapılacak

Tokat Başçiftlik SYDV tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan kılavuzuna göre istihdam edilmek üzere 5 temizlik personeli alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için başvurular başlamış olup tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 24.04.2020, 21:42
SYDV 5 Temizlik Personeli Alımı! Yapılacak

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başçiftlik Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile 5 temizlik personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 28 Nisan 2020 tarihi olarak ilan edilmiştir.

Genel başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşını doldurmuş olması, görevini yapmaya engel sağlık probleminin bulunmaması, SGK’dan emekli maaşı almıyor veya hak kazanmamış olması, evde bakım, yaşlı ve hasta bakım ile temizlik sertifika belgesine sahip olması, adli soruşturmasının temiz olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylarda istenen belgeler; Adli sicil kaydı, diploma ve mezuniyet belgesi, 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus kayıt örneği ve özel şartlarda istenilen sertifikalar istenilmektedir. Son başvuru tarihi 28 Nisan 2020 tarihi olarak belirlenmiştir. Tüm detaylar aşağıda ilan kılavuzunda yer almaktadır.

Tokat Başçiftlik SYDV personel alımı kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)