Sütçü İmam Üniversitesi 6 Branşta 44 Memur Alıyor

Resmi Gazetede yayınlanan ilan kılavuzuna göre Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 6 branşta 44 memur alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup ilan kılavuzu ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 05.04.2020, 00:01
Sütçü İmam Üniversitesi 6 Branşta 44 Memur Alıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam kapsamında Resmi Gazetede yayınlanan ilan kılavuzuna göre 15 gün sürecek olan 6 branşta 44 memur alımı başvuruları başlamış olup ilgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

Üniversite memur alımı unvanları; 38 Hemşire, 1 Ebe, 1 Biyoloji, 1 Patoloji, 2 Radyoloji ve 1 Anestezi unvanlarında 44 memur alımı yapılmaktadır. Alınacaklar KPSS – P93 puanına göre alımlar yapılacak olup başvuru şekli ve detaylar aşağıdadır.

Başvuru şekli ve detayları; Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi personel daire başkanlığının elektronik ortamda başvurular yapılacaktır. Adayların üniversitenin resmi web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurduktan sonra KPSS sonuç belgesi, kimlik fotokopisi, hizmet dökümü ve diploma elektronik ortamda gönderilecektir.

Alımlar KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak olup en yüksek puandan başlanarak aşağıya doğru alımlar gerçekleştirilecektir. Tüm detaylara ulaşmak için ilan kılavuzuna bakıp başvurunuzu ona göre şekillendirebilirsiniz.

Sütçü İmam Üniversitesi 44 memur alımı ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)