Süleyman Demirel Üniversitesi'ne 149 Personel Alımı Yapılacak

Süleyman Demirel Üniversitesi'ne 149 sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Kamu Personeli Alımı 06.07.2020, 14:13 06.07.2020, 14:20
Süleyman Demirel Üniversitesi'ne 149 Personel Alımı Yapılacak

Süleyman Demirel Üniversitesi'ne 149 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın resmi sayfası ve Resmi Gazete'de yayımlanan ilanda, Süleyman Demirel Üniversitesi'ne sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı, ilgili alımlar için başvuruların bugünden itibaren 15 gün içerisinde gerçekleştirileceği belirtilirken, başvuruların internet üzerinden gerçekleşeceği kaydedildi.

Resmi duyuruda başvurularla ilgili, "Müracaatlar, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 inci günün sonu olan 23:59’a kadar Üniversitemiz https://ikbasvuru.sdu.edu.tr web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır.

Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar/başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar öncelikle https://ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinde yer alan çevrimiçi (online) başvuru sistemine kayıt olduktan sonra Sözleşmeli Personel Alımı İlanı için başvuru işlemlerini başlatacaktır. Müracaat eden adaylar başvurmak istediği ilan numarasını seçip ve istenen belgeleri (öğrenim belgesi, transkript ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Başvuru Yap” butonuna tıkladığında çevrimiçi (online) başvurularını tamamlamış olacaklardır. Adaylar sadece bir ilan numarası ile başvuru yapabilecektir." denildi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)