Sulama Birlikleri Personel Alımları

Sulama Birlikleri İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlarla Personel Alımı yapılacağını duyurmuşlardır. Başvurular 10 – 11 Aralık 2018 tarihleri arasında sona erecektir.

Sulama Birlikleri Personel Alımları

Vezirköprü Sulama Birliği ( Samsun ) Ziraat Mühendisi ( Tarımsal Yapılar ve Sulama ) 1 kişi Kamu Pesoneli Alımı için adayların Ziraat ve Orman Fakülteleri nin Toprak Bilimi ve Bitki Besleme  bölümü lisans mezunu olma şartı vardır. Adayların ilgili meslekte 6 ay deneyimli olduğunu gösterir SGK hizmet dökümü belgesi sahibi olması gerekmektedir. Başvuru yapacak oların İŞKUR sitesi üzeriden 00004757099 iş ilan no ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Asar Sulama Birliği Ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu 1 kişi Muhasebe Meslek Elemanı alımı yapılacak olup başvurular 10 Aralık 2018 tarihinde bitecektir. Adayların eğitimi sırasında ekonomi veya muhasebe derslerini aldığını belgelemesi, en az B sınıfı ehliyete sahip olması, office programlarını kullanabilmesi gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyenler İŞKUR sitesinden 00004754433 iş ilan no ile başvuru yapacaklardır.

Senirkent Ovası Sulama Birliği Lisans mezunu 1 kişi Alımında adayların Ziraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama) Sulama işletmeciliği ve mesaha ölçüm işlerinde en az 6 ay çalışmış olmak, Netcad programı sertifikası sahibi olmak, Tarımsal Destekli Hibe Programlarında proje yapmış olmak gerekmektedir. Başvuru yapacakların 00004757017 iş ilanı ile yapılacaktır.

Senirkent Ovası Sulama Birliği 1 kişi İşletmeci alımında Mikrosoft Office programında sertifika sahibi olmak ve bu durumu belgelendirmek gerekmetedir. Başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş ilan no 00004757087 ile yapılması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet  tepekaya
Mehmet tepekaya - 6 gün Önce

İşe ihtiyacım var ilgilenirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

Yaşar Akıncı
Yaşar Akıncı - 6 gün Önce

Is ihtiyacım var

Muhammet fidan
Muhammet fidan - 5 gün Önce

Us atıorum 05346248272