Sulama Birliği Bünyesine 9 Personel Alınıyor

İşkur resmi ilanlarıyla Erzincan Sol Sahil Sulama Birlik Başkanlığı bünyesine en az ilkokul mezunu 9 personel alım başvuruları başladı.

Kamu Personeli Alımı 26.02.2019, 11:33 26.02.2019, 11:36
Sulama Birliği Bünyesine 9 Personel Alınıyor

Erzincan Sol Sahil Sulama Birliği bünyesine 1 kişi Ekskavatör Operatörü, 6 kişi su kanalı işçisi, 1 kişi Elektrik Teknikeri, 1 kişi temizlik görevlisi olmak üzere 9 personel alımı yapılacak. Yapılacak olan alımların işkur ilan numaraları ile alınacak adaylarda aranacak şartlar haberimizdedir.

00004848668 işkur ilan numaralı Erzincan Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ilanı ile 1 Kişi Ekskavatör Operatörü alınacak. Alınacak personelin ilkokul mezunu olması, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ekskavatör operatörü sertifikası sahip olması, yol yapım çalışmalarında en az 8 yıl çalıştığını ssk hizmet dökümü ile belgelendirmesi, C sınıfı sürücü belgesi sahibi olması ve Erzincan merkezde ikamet edenler tercih edilecektir.

00004848686 işkur ilan numaralı alım ile 6 kişi Su kanalı işçisi alımında adayların ilkokul mezunu olması, Erzincan merkezde ikamet etmesi ve başvuruda bulunacak adayların 5 yıl su kanalı bekçisi olarak çalıştığını belgelendirmesi, işe alınacak kişiler erzincan merkez günbağı köyü, yaylabaşı köyü, mollaköy beldesi tepecik mahallesi, güllüce köyü, ganiefendi çiftliği köyü, yalınca köylerinde bulunan su kanallarında şahsına ait motorsikletle su kanalı bekçiliği işinde istihdam edilecektir.

00004848831 işkur ilan numaralı ilan ile 1 kişi Elektrik Teknikeri alımında adayların meslek yüksek okulu Elektrik bölümü mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması, Erzincan merkezde ikamet etmesi,  işe alınacak kişiler p2 pompa istasyonunda gece vardiyasında da çalıştırılacak olup başvuruda bulunacak adayların sağlık durumu açısından gece vardiyasında çalışmasına engel bir durumumun bulunmaması gerekmektedir.

00004848786 işkur ilan numaralı alım ile 1 kişi Temizlik Görevlisi alımında adayların lise mezunu olması, Erzincan merkezde ikamet etmesi gerekmektedir.

Bütün ilanlar için ilgilenen adaylar başvurularını 01 Mart 2019 tarihine kadar işkur hizmet binalarından veya internet üzerinden yapabilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@