Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğüne Personel Alımı Yapılacak

Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğüne Personel Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmakta olan personel alımları ilanlarında Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere 13 memur alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 28.10.2020, 10:24 28.10.2020, 13:10
Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğüne Personel Alımı Yapılacak

Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğüne Personel Alımı Yapılacak

Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğüne Personel Alımı yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmakta olan personel alımları ilanlarında Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğü birimlerinde görevlendirilmek üzere 13 memur alımı gerçekleştirlecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğü personel alımı için yayınlanmış olan ilanın başvuru tarihi 16.11.2020 tarihinde başlayacak ve 20.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü personel alımı ilanı başvuru Formu www.buski.gov.tr internet adresinden temin edilebilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor. 

6 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir. 

7 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin suçtan kaynaklanmış olan malvarlıklarını aklama veyahut kaçakçılık suçlarından mahkûm olmaması gerekmektedir.

8 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin için askerlik ile ilişkisi olmaması gerekmektedir.

9 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmaması gerekmektedir.

10 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

11 - Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü eleman alımı ilanlarına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
İsmail kaman 8 ay önce
işsizim iş arıyorum