Su ve Kanalizasyon İdaresi Memur Alımı Yapılacak

Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü BUSKİ kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 13 adet memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.10.2020, 13:27 15.10.2020, 10:43
Su ve Kanalizasyon İdaresi Memur Alımı Yapılacak

Su ve Kanalizasyon İdaresi Memur Alımı Yapılacak

Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü BUSKİ kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 13 adet memur alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanı başvuru tarihi 16.11.2020 tarihinde başlayacak ve 20.11.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvurular online olarak www.buski.gov.tr internet adresinde başvuru yapılabilir.

Başvurular şahsen olarak Sırameşeler Mahallesi Avrupa Konseyi Bulvarı D Blok No:6/3 Osmangazi - BURSA adresine yapılabilir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanı başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğü Memur alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)