Su Sayaç Açma Kapama Personeli Alımı

Belediye başkanlığı biriminde görevlendirilmek amacı için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış bulunan ilanda Gelibolu belediyesi biriminde istihdam edilmek üzere 1 adet Su Sayaç Açma Kapama Personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 09.10.2020, 13:53 10.10.2020, 11:24
Su Sayaç Açma Kapama Personeli Alımı

Su Sayaç Açma Kapama Personeli Alımı

Belediye başkanlığı biriminde görevlendirilmek amacı için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış bulunan ilanda Gelibolu belediyesi biriminde istihdam edilmek üzere 1 adet Su Sayaç Açma Kapama Personeli alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına için son başvuru tarihi 14.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvurular şahsen kuruma yapılması gerekmekte.

Kurum adı: Gelibolu kent hizmetleri AŞ

Kurum adresi bilgisi: Camikebir mahallesi belediye caddesi No: 18 Gelibolu

Kurum telefon bilgisi: 0 286 566 06 15 dahili: 119

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvuracak olan tüm Erkek ve bayan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. Gelibolu belediyesi Su Sayaç Açma Kapama personeli alımı ilanına başvuracak olan tüm erkek ve kadın adayların hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)