SPK Kurumu Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Personel alımı amacı ile kamu kurumu iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanları bilgilerinde Sermaye Piyasası Kurulu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet bilişim personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 16.03.2021, 08:20 17.03.2021, 00:02
SPK Kurumu Yüksek Maaş İle Personel Alımı

SPK Kurumu Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Personel alımı amacı ile kamu kurumu iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanları bilgilerinde Sermaye Piyasası Kurulu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet bilişim personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sermaye Piyasası Kurulu ilanı başvurusu 18.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan direkt başvuru linki üzerinden başvuru işlemini yapması gerekiyor.

www.spk.gov.tr 

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 –Sermaye Kurulu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Sermaye Kurulu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Sermaye Kurulu ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Sermaye Kurulu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Sermaye Kurulu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Sermaye Kurulu ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Sermaye Kurulu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Sermaye Kurulu ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Sermaye Kurulu ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sermaye Kurulu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Sermaye Kurulu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Sermaye Kurulu ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Sermaye Kurulu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Sermaye Kurulu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Sermaye Kurulu ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir tanesi de forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)