Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü kamu personeli alımı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü 2 kamu personeli alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup 11 Kasım 2018 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapabilir. Alınacak personel sosyal yardım ve inceleme görevlisi ve büro görevlisi olarak istihdam edilecektir

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü kamu personeli alımı

Korgan SYDV Büro Görevlisi Memur Alımı 1 kişi İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak, aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı, ilan tarihinden en az 6 ay öncesi Korgan İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olmak, seyahat engeli bulunmamak, varsa iş deneyim belgesi, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak, 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, son iki yıl içinde yapılan Kamu Personeli Seçme sınavında KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Korgan SYDV Kamu Personeli Sosyal yardım ve inceleme görevlisi 1 kişi İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı, ilan tarihinden en az 6 ay öncesi Korgan İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak, seyahat engeli bulunmamak, Varsa iş deneyim belgesi, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya özrü bulunmamak. 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, son iki yıl içinde yapılan Kamu Personeli Seçme sınavında KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Başvuru yapacak adayların: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu, Diploma Fotokopisi, İkamet belgesini başvuru yaptıktan sonra teslim etmesi gerekmektedir.

SYDV Memur Alımı için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE