Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kamu Personeli Alımı

SYDV İzmir yayınlamış olduğu ilanla Büro Görevlisi olarak istihdam edilecek Kamu personel alımı ilanı yayınlamış olup son başvuru tarihi 19 Kasım 2018 olarak bildirilmiştir.

Kamu Personeli Alımı 05.11.2018, 10:02 05.11.2018, 15:38
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kamu Personeli Alımı

Ödemiş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 kişi Kamu Personeli alımına ( Büro Görevlisi ) adaylarda aranan şartlar : 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının her bir unvanın iş tanımında belirtilen bölümlerinden mezun olmak ve Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır. İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından yabancı dil bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek vb. özel şartlar da aranabilir. İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak olarak bildirilmiştir.

Bilgisayar sertifikası ve Ofiice programlarını biliyor olmak ve B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak şartıda aranmakta olup adayların: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak gerekmektedir.

SYDV hemen başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@