Sosyal Yardımlaşma Vakfı Tunceli Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Tunceli Nazimiye Sosyal Yardımlaşma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.11.2020, 12:06 10.11.2020, 08:48
Sosyal Yardımlaşma Vakfı Tunceli Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Tunceli Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Tunceli Nazimiye Sosyal Yardımlaşma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tunceli Nazimiye Sosyal Yardımlaşma Vakfı Sosyal Büro Personeli alımı ilanına son başvuru tarihi 12.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişiler aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapabilirler.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tunceli Nazimiye Büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tunceli Nazimiye Büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tunceli Nazimiye Büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tunceli Nazimiye Büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tunceli Nazimiye Büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tunceli Nazimiye Büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Tunceli Nazimiye Büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Tunceli Nazimiye Büro personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Tunceli Nazimiye Büro personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Tunceli Nazimiye Büro personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Tunceli Nazimiye Büro personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Tunceli Nazimiye Büro personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Tunceli Nazimiye Büro personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Tunceli Nazimiye Büro personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)