Sosyal Yardımlaşma Vakfı SYDV Memur Alımı Yapılacak

SYDV kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Aydın Karpuzlu Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına 1 adet soyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.01.2021, 00:00 30.01.2021, 00:47
Sosyal Yardımlaşma Vakfı SYDV Memur Alımı Yapılacak

Sosyal Yardımlaşma Vakfı SYDV Memur Alımı Yapılacak

SYDV kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Aydın Karpuzlu Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına 1 adet soyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aydın Karpuzlu Sosyal Yardımlaşma vakfı soyal yardım ve inceleme görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 05.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Aydın Karpuzlu ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Aydın Karpuzlu ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Aydın Karpuzlu ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Aydın Karpuzlu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Aydın Karpuzlu ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)