Sosyal Yardımlaşma Vakfı Kütahya Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Kütahya Hisarcık Sosyal Yardımlaşma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 10.11.2020, 13:14 11.11.2020, 11:09
Sosyal Yardımlaşma Vakfı Kütahya Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Kütahya Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Kütahya Hisarcık Sosyal Yardımlaşma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kütahya Hisarcık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Sosyal yardım ve inceleme alımı ilanına son başvuru tarihi 13.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişiler aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapabilirler.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kütahya Hisarcık SYDV personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kütahya Hisarcık SYDV personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kütahya Hisarcık SYDV personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kütahya Hisarcık SYDV personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kütahya Hisarcık SYDV personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kütahya Hisarcık SYDV personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kütahya Hisarcık SYDV personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kütahya Hisarcık SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kütahya Hisarcık SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kütahya Hisarcık SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kütahya Hisarcık SYDV personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kütahya Hisarcık SYDV personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kütahya Hisarcık SYDV personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kütahya Hisarcık SYDV personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yaşar sümer 8 ay önce
Ķütahya sosyal yardım vakıfta çalışmak istiyorum