Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Hizmetli Alımı

Dayanışma Vakfına personel alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan resmi ilan bilgisinde Aydın Buharkent sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 1 adet yardımcı hizmetli alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 17.03.2021, 13:45
Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Hizmetli Alımı

Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Hizmetli Alımı

Dayanışma Vakfına personel alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan resmi ilan bilgisinde Aydın Buharkent sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 1 adet yardımcı hizmetli alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aydın Buharkent sosyal yardımlaşma vakfı ilanı son başvuru tarihi 25.03.2021 olarak bilfirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Buharkent hükümet konağı istiklal mahallesi 25. sokak No: 2 Buharkent - Aydın

İrtibat Kişisi: Miraç Fatih KARTAL

Telefon Bilgisi: 0 256 391 38 12

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Buharkent sosyal yardımlaşma ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı