Sosyal Hizmetler Kurumuna 817 Personel Alımı Yapacak

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 817 adet personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 09.11.2020, 17:52 13.11.2020, 14:52
Sosyal Hizmetler Kurumuna 817 Personel Alımı Yapacak

Sosyal Hizmetler Kurumuna 817 Personel Alımı Yapacak

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 817 adet personel alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.ailevecalisma.gov.tr veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından online olarak yapmak zorunda

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Sosyal Çalışmacı

2. Psikolog

3. Çocuk Gelişimcisi

4. Fizyoterapist

5. Diyetisyen

6. Hemşire

7. Diğer Sağlık Personeli

8. Büro Personeli

9. Destek Personeli

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Aile Bakanlığı 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Aile Bakanlığı 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Aile Bakanlığı 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Aile Bakanlığı 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Aile Bakanlığı 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Aile Bakanlığı 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Aile Bakanlığı 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Aile Bakanlığı 817 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Aile Bakanlığı 817 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Aile Bakanlığı 817 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Aile Bakanlığı 817 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Aile Bakanlığı 817 personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Aile Bakanlığı 817 personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Aile Bakanlığı 817 personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

10 - alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (9)
Hk 7 ay önce
Hangi ilerde gerceklesecek
ZA 7 ay önce
Başvurmaya çalıştım olmadı nasıl başvurmalıyım yardımcı olur musunuz.
Tülin 7 ay önce
Nasıl başvuruluyor lütfen dalga geçmeden cevap verin nen ne zamandır baş vuruyorum çocuk esirgeme ve hasta yaşlı bakımı olarak bir cevap alamadım
Mustafakas 7 ay önce
Altı yedi aydırcalısmiyorumiçitiyacimvar
Neslihan y.demir 7 ay önce
Nasıl başvurabilirm
Süreyya 7 ay önce
Psikolojik danışman link bölümü mezunu da başvurabilir mi
Arife gul 7 ay önce
Hangiillerde acaba
Ülkü 7 ay önce
Nasıl ve nereye başvuru yapılıyor bilgi verirmisiniz
Mustafa Özdemir 6 ay önce
Başvuru nasıl yapiliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın