Sosyal Hizmetler 817 Personel Alımı Yapılacak

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımları yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 817 adet personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 15.11.2020, 00:00 16.11.2020, 10:01
Sosyal Hizmetler 817 Personel Alımı Yapılacak

Sosyal Hizmetler 817 Personel Alımı Yapılacak

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımları yapılması için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı birimlerinde istihdam edilmek üzere 817 adet personel alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sosyal Hizmetler Bakanlığı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.ailevecalisma.gov.tr veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından online olarak yapmak zorundadır.

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Sosyal Çalışmacı

2. Psikolog

3. Çocuk Gelişimcisi

4. Fizyoterapist

5. Diyetisyen

6. Hemşire

7. Diğer Sağlık Personeli

8. Büro Personeli

9. Destek Personeli

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Sosyal Hizmetler kurumu 817 personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)