Sosyal Hizmetler 8 Kamu Personel Alımı Yayınlandı Başvuru Şartları

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından personel alım ilanları yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 3 kişi Büro Görevlisi 5 kişi toplam 8 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Sosyal Hizmetler 8 Kamu Personel Alımı Yayınlandı Başvuru Şartları

Kocaeli Dilovası Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi 1 kişi alımına adayların B sınıfı sürücü belgesine, 4 yıllık yükseköğretim kurumu herhangi bir bölüm mezunu olmak, KPSSP3 puan türünden 60 puan almış olmak, en az 6 aydır Kocaeli il sınırlarında ikamet ediyor olmak , bilgisayar ve office programlaını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak gerekmektedir. Son başvuru tarihi 8 Kasım 2018 olup başvuru yapacakların: diploma veya mezuniyet belgesi, Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, 2017 / 2018 KPSS sonuç belgesi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, 2 adet fotoğraf, sabıka kaydı, ikametgah, sürücü belgesi ve herhangi bir hastalığının olmadığına dair heyet raporu ile başvuru yapacak olup belgelerin son teslim tarihi 12 kasım 2018 bitecektir.

Van Başkale Büro Görevlisi 4 kişi alımına adayların: B sınıfı sürücü belgesi, üniversitelerin 4 yıllık iktisadi ve idari bilimler veya fen edebiyat, fakültesi mezunu olmak, Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarında en az 1 yıl çalışmış olmak, son 6 aydır ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları vardır. Güvenlik ve arşiv taramasının temiz olması gerekmekte olup işe başlayan adaylar 10 yıl Başkale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında çalışmayı kabul etmiş olacak olup taahütname imzalatılacaktır. Son başvuru tarihi 6 Kasım 2018 olup belge son teslim tarihi 7 Kasım 2018 olarak açıklanmıştır.

Başkale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 3 kişi alımına: bilgisayar sertifikası sahibi olmak veya üniversitede ders gördüğüne dair transkrip belgesi almak, iktisat, işletme, maliye, kamu yönetimi vb bölüm mezunu veya sosyoloji / psikoloji, Sosyal hizmetler bölümleri mezunu olmak, B sınıfı ehliyet sahibi olmak 6 ay veya daha öncesi ilçe sınırlarında ikamet ettiğini belgelemek şartları vardır. Başvurular 6 kasım 2018 sona erecek olup adayların istenen belgeleri 7 Kasım 2018 tarihinde teslim etmesi gerekmektedir.

Başkale ve Dilovası Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başvuru için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 08:15
YORUM EKLE