Sosyal Hizmetler 49 Çocuk Gelişimcisi Alımı Yapacak

Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Gelişimcisi alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 09.11.2020, 10:29 09.11.2020, 17:55
Sosyal Hizmetler 49 Çocuk Gelişimcisi Alımı Yapacak

Sosyal Hizmetler 49 Çocuk Gelişimcisi Alımı Yapacak

Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Gelişimcisi alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çocuk Gelişimcisi alımı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.ailevecalisma.gov.tr veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından online olarak başvuru yapmak zorunda

ÖZEL ŞARTLAR

1. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Çocuk Gelişimi veya Çocuk Sağlığı ve Gelişimi lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

2. 2020 yılı KPSS B grubu (KPSS) P3 puan türünden en az 70 puanı olmak gerekiyor.

3. Cinsiyeti kadın olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 49 adet Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 49 adet Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 49 adet Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 49 adet Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 49 adet Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 49 adet Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 49 adet Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 49 adet Çocuk Gelişimcisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)