Sosyal Hizmetler 230 Psikolog Alımı Yapacak

Sosyal Hizmetler Bakanlığı Psikolog alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 230 adet Psikolog alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 11.11.2020, 12:24 11.11.2020, 21:58
Sosyal Hizmetler 230 Psikolog Alımı Yapacak

Sosyal Hizmetler 230 Psikolog Alımı Yapacak

Sosyal Hizmetler Bakanlığı Psikolog alımı gerçekleştirmek için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 230 adet Psikolog alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Psikolog alımı ilanı son başvuru tarihi 19.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.ailevecalisma.gov.tr veya https://ailevecalisma.gov.tr/pdb yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından online olarak başvuru yapmak zorunda

ÖZEL ŞARTLAR

1. Psikoloji lisans programından mezun olmak,

2. 2020 yılı KPSS B grubu (KPSS) P3 puan türünden en az 70 puanı olmak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 230 Psikolog Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 230 Psikolog Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 230 Psikolog Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 230 Psikolog Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 230 Psikolog Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 230 Psikolog Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 230 Psikolog Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. 230 Psikolog alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 230 Psikolog alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 230 Psikolog alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 230 Psikolog alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 230 Psikolog alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 230 Psikolog alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 230 Psikolog alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

10 - 230 Psikolog alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)