Sosyal Güvenlik Taşra Birimine Lise Daimi İşçi Alıyor

Yayımlanan ilan doğrultusunda Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü İŞKUR üzerinden daimi işçi alımı yapacağını duyurdu.  Telefon santral operatörü olarak istihdam edilecek daimi işçi alımı için tüm detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 17.10.2019, 10:16
Sosyal Güvenlik Taşra Birimine Lise Daimi İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilan kapsamında telefon santral operatörü olarak alınacak daimi işçi alımı statüsünde istihdam edilecek kamu personeli alımı kura çekimi ile belirlenecektir. 21 Ekim 2019 tarihinde başvurunun sona ereceği duyuruldu.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelik olarak e-devlet şifresiyle giriş e-şube kişisel hesabıyla aktif ilanlardan iş ilan 00005217530 numaralı ilana telefon santral operatörü içi ilan kodu bölümüne yazarak başvur butonu ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru şartları neler; İlgili ilana başvuru için en az lise mezunu adaylar arasından kişisel statüsü engelli olan adaylar arasından başvurular alınacaktır. Çalışma adresi olarak Gaziantep İl Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğünde istihdam edilecek olup başvuru İl sınırları/İlçelerde dahil olmak üzere personel alımları yapılacak.

Kura tarihi ve adresi: Gaziantep SGK İl Müdürlüğü santral operatörü alımı için (Sarıgüllük Mahallesi, Mehmet Fevzi Çakmak Bulv. No: 25-A 27100 Şahinbey Merkez İlçe) adresinde 24 Ekim saat 10:00 ile 11:00 arasında kuralar çekilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)