Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS’siz 59 Personel Alımı

SGK Sosyal Güvenlik Kurumu İŞKUR üzerinden yayımlamış olduğu ilanlara göre farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere 59 personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar başlamış olup 22 Temmuzda sona erecektir. Tüm ayrıntılar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 16.07.2019, 13:30 16.07.2019, 14:10
Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS’siz 59 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından resmi web sitesinde Sosyal Güvenlik Kurumuna temizlik görevlisi, bahçıvan, marangoz, telefon operatörü santralci, sıhhi tesisatçı, kaynakçı, döşeme işçisi, mobilya ve elektrikçi 59 kişi personel alımı yapılacağını ilan etti.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvurular başlamış olup 22 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda iş ilan numaralarıyla başvurularını İŞKUR resmi web sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlüklerine şahsen başvuru yaparak tamamlanacaktır.

Elektrikçi, kaynakçı, su tesisatçı ve marangoz personel alımı için en az lise mezunu, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması 18 yaşından gün almış, Ankara il sınırları içerisinde ikamet etmesi, statüsü TMY veya Eski hükümlü olanların başvuruları kabul edilmektedir.

Terzi personel alımı için ise Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunları arasından 18 yaşından gün almış Ankara il sınırları içinde ikamet eden statüsü Engelli olması gerekiyor.

Telefon operatörü santralci için ise Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları arasından 18 yaşında olan, Kocaeli il sınırları içerisinde ikamet edenler arasından Engelli statüde olanların başvuruları kabul ediliyor.

Başvuru için İŞKUR resim web sayfası üzerinden ilan arama bölümünde iş yeri unvanına Sosyal Güvenlik Kurumu yazmaları gerekiyor. İŞKUR güncel iş ilanlarına ulaşmak ve başvuruyu gerçekleştirmek için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Fatih bulut 2 yıl önce
Sihi tessat
Sevda yilmaz 2 yıl önce
boyle is kur alim var diye internette gidiyoz soruyoz daha boyle bi alimimiz yok dyo nasil bisey bu acaba