Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS Şartsız 55 Personel Alımı Yapıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda ve illerde görevlendirmek üzere 55 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 29.03.2019, 20:54 31.03.2019, 18:17
Sosyal Güvenlik Kurumu KPSS Şartsız 55 Personel Alımı Yapıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda ve illerde görevlendirmek üzere 55 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 5 Nisan 2019 tarihine kadar şahsen veya posta yoluyla Sosyal Güvenlik Kurumu Gelen Evrak Servisi’ne başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak yer almaktadır.

İstihdam edilecek personeller; proje destek ekibi lideri, proje destek ekibi lider yardımcısı, ihale ve satın alma uzmanı, insan kaynakları uzmanı, iletişim ve görünürlük uzmanı, kıdemli muhasebeci, muhasebeci asistanı, merkez proje asistanı, yerel destek ekibi lideri, idari işler uzmanı ve yerel proje asistanı kadrolarında görevlendirilecektir.

Alım yapılacak iller; İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Elazığ, Malatya olarak belirtilmiştir. İşe alımlar “Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamın Desteklenmesi Projesi” kapsamında yapılacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu 55 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)