Son Dakika Memur Alımı İlanları Yayınlandı! Başvuru Şartları Nedir?

Son dakika haber içeriğinde yayınlanan güncel memur alımı ile birlikte Manisa iş ilanları kapsamında belediye başkanlığına muhasebeci alımı yapılacak. 2021 kamu personel alımı başvuru şartları haberimizin detaylarında bulunmakta.

Kamu Personeli Alımı 04.10.2021, 06:24 05.10.2021, 06:40
Son Dakika Memur Alımı İlanları Yayınlandı! Başvuru Şartları Nedir?

Güncel memur ilanları ile birlikte açıklanan 2021 kamu personel alımı duyurularında Manisa belediyesi alımları için başvurmak isteyenlerin Luca programını bilmesi gerekiyor.


Memur Alımı Başvuru Bilgileri


Manisa muhasebe personeli alımı için son başvuru tarihi 5.10.2021.

Başvuru işlemleri yapmak isteyenler aşağıda bulunan kurum sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmekte.

www.manisa.bel.tr


Başvuru Şartları


Manisa belediyesi memur alımı ilanları başvurusu yapmak isteyenlerin 23 yaşından küçük, 35 yaşından büyük olmamaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve sabıka kayıtlarının bulunmaması gerekmekte.

Besot ulaştırma kurumu için çalışmak isteyenlerin alanında tecrübe sahibi olması, Luca muhasebe programını iyi derecede kullanması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve kronik bir hastalığının bulunmaması gerekmekte.

Son dakika olarak yayınlanmış iş ilanları için görev yapmak isteyenlerin ofis programlarını ve araçlarını iyi şekilde kullanma bilgisine sahip olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Güncel işçi alımı ilanları ile birlikte duyurusu yapılan alımlar için bütün adayların askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı