Son Dakika Büro Memur Alımı İlanları Yayınlandı

Bildirisi açıklanmış olan güncel memur alımı iş başvurusu içinde Kırklareli belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere önlisans mezunu olmak şartı ile büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 19.10.2021, 09:57 22.10.2021, 07:58
Son Dakika Büro Memur Alımı İlanları Yayınlandı

Güncel belediye memur alımı için iş başvurusu yapmak isteyen bütün adayların 18 yaşından büyük olmaları gerekmekte.


KAMU BÜRO MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Kırklareli iş ilanları için son başvuru tarihi 21.10.2021 olarak bildirildi.

•    Büro görevlisi alımı için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı bulunan kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

•    Yeni mahalle İnönü caddesi No: 9 Büyük karıştıran

•    Kurum İletişim Bilgileri: 0 288 436 10 03

memur


BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu işçi alımı için gerekli başvuruları yapmak isteyenlerin araştırma yapma becerilerine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve iletişim becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

2.    Kırklareli işçi alımı için başvuru yapacak olanların Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları kullanıyor olmaları, 18 yaşından büyük olması gerekiyor.

3.    Bütün adayların günümüz eğitim yaklaşımlarına hakim olması, Büyük karıştıran kasabasında ikamet ediyor olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmaması gerekiyor.

4.    İnsan ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, temsil yeteneğine sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

5.    Belediye personel alımları için görev almak isteyen kişilerin güler yüzlü, özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve İdarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışabilmeleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mehmet 2 ay önce
Kpss giren dört senedir ders çalışan zaman harcayan maddi ve manevi yıpranmış bu inşaat mühendisini nereye koyacaksınız ve bu hakları kim ödeyecek
Kamu Personeli Alımı