Şok Marketler 35 Personel Alıyor

İşkur üzerinden yapılan ilanlar ile Şok Marketler Ticaret A.Ş. bünyesine 33 engelli ve 2 engelsiz personel alımları yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 17.01.2019, 11:23
Şok Marketler 35 Personel Alıyor

Şok Marketler bünyesinde istihdam edilmek üzere işkur üzerinden yapılan ilanlarla en az lise mezun engelli personel alımları yapılacak. Alınacak personel ilanlarının tamamı engelli bireyler için olup ayrıntıları aşağıdadır.

4775226 işkur ilan numaralı 11 kişi Market Elemanı ünvanlı personel alımlarına sadece engelli bireyler başvurabilecek olup, adayların en az lise mezunu olması ve başvuracak adayların engelli raporlarının fotokopisi ile birlikte en yakın Şok Market şubesinden başvuru formu doldurması gerekmektedir.

Lise mezunu personel alımı olarak alınacak personeller Atındağ Şok bünyesine alınacak olup başvuracak adaylardan Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Gölbaşı/Ankara, Keçiören, Mamak, Sincan, Kahraman Kazan, Akyurt, Etimesgut, Evren, Pursaklar, Ankara/Merkez ilçelerinde ikamet edenler tercih edilecektir.

Ankara personel alımı şok marketler işkur ilanına başvurular 23 Ocak 2019 tarihinde son bulacaktır. İlana başvurmak için tıklayınız.

4775095 numaralı İŞKUR ilanı ile 11 kişi engelli Perakende Satış Elemanı ünvanlı personel alımı ilanında ise adayların kadın erkek en az Lise mezunu olması, başvuracak adayların engelli raporlarının fotokopisi ile birlikte en yakın şok market şubesine gidip başvuru formu doldurması gerekmektedir.

Başvuran adaylardan Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Gölbaşı/Ankara, Keçiören, Mamak, Sincan, Kahraman Kazan, Akyurt, Etimesgut, Evren, Pursaklar, Ankara/Merkez ilçelerinde ikamet edenler terih edilecektir.

Alınacak lise mezunu engelli bireyler Altındağ Şok Marketlerde çalıştırılacaktır. Başvurmak için tıklayınız.

4775207 numaralı işkur ilanı ile Reyon Görevlisi ünvanlı 11 engelli personel alımına başvurmak için adayların en az lise mezunu olması, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Gölbaşı/Ankara, Keçiören, Mamak, Sincan, Kahraman Kazan, Akyurt, Etimesgut, Evren, Pursaklar, Ankara/Merkez ilçelerinde ikamet edenler tercih sebebi olacak olup, başvuracak adayların engelli raporlarının fotokopisi ile birlikte en yakın şok market şubesine gidip başvuru formu doldurması gerekmektedir.

Reyon Görevlisi ünvanlı lise mezunu personel alımlarına başvurular 23 Ocak 2019 tarihinde sondur.

4794330 işkur ilan numarası ile en az ilköğretim mezunu personel, kadın erkek, tercihen Yalova merkez, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal ilçelerinde ikamet edenlerden 2 (İki) Satış Danışmanı ünvanlı personel alınacaktır. Başvurular işkur üzerinden yapılacaktır. Son başvuru 08 Şubat 2019 dur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@