Sivas Üniversitesi Kamu Personel Alımı İlanları Yayınladı

Güncel KPSS şartsız kamu personel alımı ile birlikte açıklaması yapılan memur alımı iş ilanları duyurularında Sivas Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi içerisinde bilgisayar programcısı alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 01.11.2021, 00:06 03.11.2021, 00:16
Sivas Üniversitesi Kamu Personel Alımı İlanları Yayınladı

SİVAS ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI


•    Sivas Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi kamu personel alımı son başvuru tarihi 5.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru yapacak olan bütün kişilerin Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığı Yenişehir Mahallesi, Kardeşler Caddesi No:7/1 Merkez/SİVAS adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.


ÜNİVERSİTE MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Sivas Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Kamu Personel Alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

2.    Kamu memur alımı ilanları doğrultusunda iş başvurusu yapmak isteyen adayların En az (bilgisayar programcılığı alanında) Önlisans düzeyinde yükseköğrenimle olmak veya Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, İstatistik ve Matematik bölümü lisans programlarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekiyor.

3.    Son dakika kamu personel alımı ilanları doğrultusunda yayını gerçekleştirilen memur alımı iş ilanları bilgisinde Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

4.    Sivas Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi bünyesine bilgisayar programcısı alımı ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı