Sivas SYDV KPSS Şartsız 4 Personel Alım İlanı Yayımlandı

Sivas kentinde hizmetlerine devam eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde personel alımı ve işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 24.08.2019, 08:30 24.08.2019, 17:52
Sivas SYDV KPSS Şartsız 4 Personel Alım İlanı Yayımlandı

Kent hizmetleri ile kent içerisinde vatandaşların arasında sosyal dayanışma ve bağın güçlendirilmesi adına hizmet veren vakıflar bünyesinde ihtiyaç duyulan unvanlara personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor

Sivas SYDV Personel Alıyor

Sivas kentinde vakıf faaliyetlerine ve hizmetlerine devam eden SYDV bünyesinde personel alımı yapılacağı ilan edilirken, ilgili vakfın ise Gemerek SYDV olduğu bilgisi ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

Unvan ve Kontenjan

Gemerek SYDV ve Gemerek Kaymakamlığı Vakfı bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımlarının tek unvan ile yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre 1 erkek 3 bayan olmak üzere toplamda 4 kişilik kontenjan ile Temizlik Görevlisi istihdam edileceği ilan edildi.

Başvuru Şartları ve Süreç

6 ay süre ile geçici nitelikte yapılması öngörülen Temizlik Personeli alımlarına başvuru yapacak olan adayların mesleki yeterlilik, tecrübe, gerekli hijyen ve iş sertifikalarına sahip olma, 18 yaşını aşmış olan ve Gemerek ilçesinde ikamet ediyor olma şartlarına uygun olmaları gerekmektedir. Geriatri veya Hasta Bakım eğitimleri olan adaylara öncelik verilecektir.

Başvuru yapacak olan adaylar ise ilgili SYDV binasına şahsen ve en geç 26.8.2019 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.


 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@