Şırnak Kumçatı Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Şırnak Kumçatı Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında geçici işçi statüsünde olmak üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 05.03.2019, 12:21
Şırnak Kumçatı Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Şırnak Kumçatı Belediyesi yayınladığı personel alımı ilanında kepçe operatörü kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 1 kamu personeli alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 11 Mart 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru için iş ilan numarası 00004863529 olarak belirtilmiştir.

1 kepçe operatörü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu olmak, en az 2 yıl kepçe operatörü mesleğinde tecrübe sahibi olmak, G sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve en az 18 yaşında olmak yer almaktadır.

Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelik durumunu; yabancı dil, eğitim, tecrübe gibi koşulları ilandaki kuruma bildirmeleri gerekmektedir. İşe alımlar kurayla gerçekleştirilecek olup 14 Mart 2019 tarihinde saat 14.00’da kura çekilişi yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)