Sınavsız Ve KPSS'siz Memur Alımı İlanları Yayınlandı

Son dakika iş ilanları ile birlikte açıklaması yapılmış olan duyuru işlemlerinde Aydın belediyesi içerisinde görevlendirilmek üzere KPSS şartsız memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 16.11.2021, 06:44 18.11.2021, 11:40
Sınavsız Ve KPSS'siz Memur Alımı İlanları Yayınlandı

Görev almak isteyen bütün adayların 18 yaşından büyük ve 50 yaşını bitirmemiş olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve koordinasyon ve takip becerilerinin olması gerekmekte.


KPSS’SİZ MEMUR ALIMI BİLGİLERİ


•    Aydın belediyesi personel alımı için son başvuru tarihi 17.11.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru için bütün kişilerin belediye başkanlığı personel daire birimine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.


SINAVSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Başvuru yapmak isteyen kişilerin ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Aydın il sınırları için çalışıyor olmaları gerekmekte.

2.    Çalışmak isteyen vatandaşların esnek çalışma saatlerine uyumlu olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, takım çalışmasına yatkın ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

3.    Tüm adayların iş temposuna uyum sağlayabilir olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Aydın işçi alımı için başvuru düzenleyeceklerin takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı