Sınavsız Bir Şekilde Kamuya Askerliğini Yapmış İnşaat Mühendisi Alımı

Güncel mühendis alımı ilanları ile birlikte açıklanan duyurularda İstanbul belediyesi kurumu olan İSTON bünyesinde KPSS'siz ve sınavsız 2 adet İnşaat mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 16.10.2021, 00:11 18.10.2021, 00:12
Sınavsız Bir Şekilde Kamuya Askerliğini Yapmış İnşaat Mühendisi Alımı

Kamu mühendis alımı ilanları için İSTON personel alımlarına başvuru yapacak kişilerin MS Office ve diğer bilgisayar programlarını iyi şekilde kullanabilmesi gerekiyor.


KAMU İNŞAAT MÜHENDİSİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


İSTON 2 tane İnşaat mühendisi alımı ilanı için son başvuru tarihi 17.10.2021 olarak bildirildi.

İstanbul Beton işçi alımları için başvurmak isteyenler aşağıda yazılı site üzerinden online iş başvurusu yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KPSS ŞARTSIZ MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


KPSS şartsız memur alımı ilanları kapsamında yayınlanmış iş ilanlarına başvurmak isteyenlerin Akademik araştırmalara ilgili olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve üniversitelerin inşaat bölümü mezunu olmaları gerekiyor.

Bütün adayların kendi alanlarında literatür taraması yaparak yenilikleri yakalayabilmeli, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve dünyadaki güncel gelişmeleri takip edebilmeli.

Son dakika kamu personel alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin inşaat projeleri üzerine deneyimli olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı geneli içinde açıklanmış alımlar için iş başvurusu yapacakların raporlama ve kontrol konularında tecrübe sahibi olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı