SGK, bakanlık, öğretmenevi 7 işçi daimi işçi alımı

16 Aralık tarihli kamu kurumlarına sürekli statüde işçi alımları devam etmektedir. Bu kapsamda SGK, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile öğretmenevi toplamda 7 sürekli işçi istihdamını İŞKUR'dan gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 16.12.2019, 11:15 16.12.2019, 17:33
SGK, bakanlık, öğretmenevi 7 işçi daimi işçi alımı

Yayımlanan İŞKUR iş ilanlarına göre SGK kadrosuna alımı gerçekleştirilecek 1 işçi temizlik görevlisi olarak Antalya'da çalışacak. Rafetiye Öğretmenevi sürekli işçi alımı ise Erzincan'da gerçekleştirilecek. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı İŞKUR işçi alımı ise Antalya ve Ankara'da gerçekleştirilecek.

Kadro dağılımı;

İŞKUR tarafından yayımlanan alım duyurusunda kadro dağılımı ve ilan kodları şöyledir;

Yayımlanan ilanlarda da görüldüğü gibi son başvuru tarihi 20 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir. Başvuru yapacakların bugün dahil 5 gün süresi bulunmaktadır.

Başvurular nasıl yapılacak;

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, yukarıdaki görselde görüldüğü gibi ilan kodu ile İŞKUR iş ilanları sayfasından başvuru yapabilecek. Bu ilan kodları iş arama esnasında kolaylık olması açısından verilmiştir.İŞKUR e-şube hesabına girişler e-devlet şifresi ile yapılabilecektir.

Müracaat koşulları;

Yayımlanan alımlarda temizlik görevlisi alımı için en az lise mezunu olma şartı vardır. Bazı alımlarda engelli raporu da istenmektedir.Resepsiyon görevlisi alımında ise yaş şartı 27 olarak belirtilmiştir. İlanları detaylı bir şekilde incelemek için e-şube İŞKUR iş ilanları sayfasını ziyaret edin.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)