Serhat Kalkınma Ajansına Personel Alımı Yapılacak

Kalkınma ajansına uzman personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Serhat Kalkınma Ajansı birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 Uzman, 1 Hukuk İşlerinden Sorumlu Uzman ve 1 İç Denetçi alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 06.11.2020, 11:30 07.11.2020, 00:02
Serhat Kalkınma Ajansına Personel Alımı Yapılacak

Serhat Kalkınma Ajansına Personel Alımı Yapılacak

Kalkınma ajansına uzman personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Serhat Kalkınma Ajansı birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 Uzman, 1 Hukuk İşlerinden Sorumlu Uzman ve 1 İç Denetçi alımı gerçekleştirecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına son başvuru tarihi 13.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresi içinde bulunmakta olan Serhat Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısı üzerinden yapılması zorunludur.

İlan ile ilgili bütün bilgilerin olduğu kılavuz linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/41188/serhat-kalkinma-ajansi-personel-alim-ilani-13-11-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Serhat Kalkınma Ajansı uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2.Serhat Kalkınma Ajansı uzman Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3.Serhat Kalkınma Ajansı uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Serhat Kalkınma Ajansı uzman Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Serhat Kalkınma Ajansı uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Serhat Kalkınma Ajansı uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Serhat Kalkınma Ajansı uzman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Serhat Kalkınma Ajansı uzman alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Serhat Kalkınma Ajansı uzmanalımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)