Şenkaya Belediyesi KPSS 50 İle Memur Alımı

Şenkaya Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan KPSS 50 puan ile Bilgisayar İşletmeni, Muhasebeci ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.04.2020, 10:18
Şenkaya Belediyesi KPSS 50 İle Memur Alımı

Yayınlanan ilan kılavuzuna göre Şenkaya Belediyesinde istihdam edilmek özere kadrolu memur alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre memur olarak atanacaklarda genel ve özel şartları aşağıda verilmiştir.

Memur alımı unvanları neler; Bilgisayar işletmeni 1 kişi, Muhasebeci alımı 1 kişi ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni 1 kişi istihdam edilecektir. Başvuruda bulunacak adayların en az KPSS 50 puan ile başvurular kabul edilecektir.

Bilgisayar İşletmeni alımı şartları neler; Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin, Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği, Bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri ile Bilgi ve belge yönetimi programlarından mezun olmuş adaylar başvuruda bulunabilir.

Muhasebeci alımı şartları neler; Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Muhasebe bilgi sistemleri, Muhasebe ve denetim, Muhasebe, Muhasebe ve finans yönetimleri programlarından birinden mezun olmuş adayların başvuruları kabul edilecek.

(VHKİ) Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı şartları; Dört yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin Maliye programları, İktisat ve İşletme bölümlerinden birinden mezun olanlar başvurabilir.

Erzurum Şenkaya Belediye Başkanlığı başvuruları 18 Mayıs ile 22 Mayıs 2020 tarih aralığında şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile ilan veren kurumu gönderilmesi gerekmektedir. Diğer özel şartlara ulaşmak için aşağıda ilan kılavuzu verilmiştir.

Belediye memur alımı kılavuz ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)