Senir Belediyesi Zabıta Memuru ve İtfaiyeci Alımı

Isparta İli Keçiborlu İlçesi Senir Belediye Başkanlığı’nda görevlendirmek üzere zabıta memuru ve itfaiyeci alımı yapılacağı açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 28.02.2019, 02:13
Senir Belediyesi Zabıta Memuru ve İtfaiyeci Alımı

Senir Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında itfaiye eri ve zabıta memuru kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 2 personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu kapsamda 1 itfaiye eri ve 1 zabıta memuru alımı yapılacaktır.

Başvurular 12 Mart tarihinde başlayacak olup 19 Mart 2019 tarihinde sona erecektir. Adayların, son başvuru tarihine kadar Senir Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Zabıta memuru ve itfaiyeci alımında adaylarda bazı genel şartlar ve özel şartlar aranmaktadır. Genel şartlar şu şekilde belirtilmiştir: Türk vatandaşı olmak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak.

Adaylarda aranan özel şartlar ise lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerinden herhangi birinde mezun olmak, 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak olarak belirtilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Dogan 2 yıl önce
Başvurular nereye yapılacak