Senir Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Isparta Senir Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet işçi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.12.2020, 14:17
Senir Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Senir Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Isparta Senir Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet işçi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Senir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 25.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifrenizi kullanarak giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın, yeni sekmede açın ve başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005814360


 
ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Senir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Senir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Senir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Senir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Senir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Senir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Senir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Senir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Senir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Senir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Senir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Senir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Senir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Senir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)