Selçuk Üniversitesi Personel Alımı

Kamu üniversitesi personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Selçuk Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 21.10.2020, 12:56
Selçuk Üniversitesi Personel Alımı

Selçuk Üniversitesi Personel Alımı

Kamu üniversitesi personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanda Selçuk Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı ilanı son başvuru tarihi 23.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılıyor. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. İŞ İLANLARI bölümünde İŞ YERİ ÜNVANI kısmına SELÇUK ÜNİVERSİTESİ yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005728909

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Selçuk Üniversitesi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)