Selçuk Üniversitesi kadrolu tekniker alımı yapıyor

Resmi Gazete'de yayımlanan kamu personeli alımı ilanında devlet üniversitesi olan Selçuk Üniversitesi kadrolu çalıştırmak üzere tekniker alımı yapıyor. 13 Aralık tarihli resmi ilan için başvurular bugün başlamış bulunmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 13.12.2019, 10:43
Selçuk Üniversitesi kadrolu tekniker alımı yapıyor

Konya Selçuk Üniversitesi kamu personeli alımı için yayımlanan ilanda tekniker alımı yapılacağı ve kadronun sözleşmeli olacağı duyuruldu. Başvuruların şahsen yapılacağı ancak elektronik ortamdan formların alınabileceği belirtildi.

Başvurular nasıl yapılacak;

Konya Selçuk Üniversitesi tekniker alımında, Üniversite Tıp Fakültesi Hastanesi web sitesi üzerinden başvuru formu dolduruluktan sonra indirilecek. Bu başvuru formuna adayın fotoğrafı yapıştırılacak. nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi ve/veya mezuniyet belgesi fotokopisi, e-devlet üzerinden alınan barkodlu adli sicil kaydı ve önlisans mezunları için 2018 KPSS B grubu sınavına girmiş olduğunu gösteren kpss sonuç belgesi ile üniversite personel dairesine teslim edilecek.

Başvuru tarihleri;

Yayımlanan alım duyurusuna başvurular bugün başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 27 Aralık 2019 olarak duyuruldu. Bu tarihler arasında haftaiçi mesai saatleri arasında başvuru yapılacak. 

Başvuru şartları neler;

Başvuru yapacak adayların Önlisans mezunu olup 2018 KPSS (B) sınavına girmiş olması gerekmektedir. Sözleşmeli personel alımında KPSSP93 puanı esas alınacaktır. Başvuru sahiplerinin meslek yüksek okullarının bilgisayar donanımı bölümünden mezun olması aranan diğer şartlardandır.

Konya Selçuk Üniversitesi tekniker alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ali eren 1 yıl önce
Buraya yine torpilli birini akacaklar Barış özkan adında birine açılmış özel kadroymuş bi tanıdığı aradım hastanede çalışan yardımcı olur musun ne nedir diye oda hiç uğraşma burada çalışan birine açılmış özeş kadro dedi. Yahu bizim günahınız ne sınava çalışıp o kadar puanı boşnamı aldık dayımız amcamız yok diye yapılırmı bu garibanlara hakkım helal değil