Selçuk Üniversitesi Fizyoterapist Alımı Yapılacak

Kamu personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Selçuk Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet Fizyoterapist alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 07.01.2021, 14:27 26.07.2021, 21:44
Selçuk Üniversitesi Fizyoterapist Alımı Yapılacak

Selçuk Üniversitesi Fizyoterapist Alımı Yapılacak

Kamu personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Selçuk Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet Fizyoterapist alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Selçuk Üniversitesi 4 adet Fizyoterapist alımı ilanı son başvuru tarihi 11.1.2021 olarak açıklanmıştır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

 

1 - 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 -4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 -4 adet Fizyoterapist ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 -4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 4 adet Fizyoterapist ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. 4 adet Fizyoterapist ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)