Selçuk Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Sağlık Personel Alımı

Selçuk Üniversitesinde istihdam edilmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunları arasından farklı unvanlarda 38 sağlık personeli alımı yapılacaktır. Resmi Gazetede yayınlanan sağlık personeli alımı için tüm detaylar haberimiz içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 28.04.2020, 00:01 28.04.2020, 00:01
Selçuk Üniversitesi En Az Lise Mezunu 38 Sağlık Personel Alımı

Resmi Gazetede yayınlanan Selçuk Üniversitesi Tıp Fakülte Hastanesinde istihdam edilmek üzere KPSS sıralamasıyla farklı unvanlarda 38 sağlık personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir.

Selçuk Üniversitesi bünyesinde bulunan Tıp Fakültesinde istihdam edilecek 38 sağlık personeli alımı detaylarında ilan kılavuzunda yayınlanan öğrenim şartlarını taşıması gerekmektedir. Ayrıca ilan kılavuzunda belirtilen öğrenim durumlarına göre alımlar KPSS-B gurubu sınavından yüksek puan almış adaylardan başlamak üzere sıralamaya göre alımlar yapılacaktır.

Unvanlar ise şöyle; Sağlık Teknikeri Paramedik, Anestezi Teknisyeni, Röntgen Teknisyeni, Acil Tıp Teknisyeni, Fizyoterapist, Sağlık Teknikeri Yaşlı Bakım, Dil ve Konuşma Terapisti, Hemşire ve diğer sağlık personeli alımları yapılacaktır.

Adaylar için başvuru tarihleri; 27 Nisan 2020 tarihi ile 11 Mayıs 2020 tarih aralığında mesai bitimine kadar sürecektir. Adaylar başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Başvuru şekli ve adresi; Başvurular online olarak ( hastaneilan.selcuk.edu.tr ) resmi web sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvuru için aşağıda resimli olarak ilan tabloları verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)