Selçuk Üniversitesi 47 Kamu Personeli Alımına Başvurular Başladı

Devlet Personel Başkanlığından Konya Selçuk Üniversitesine 47 Kamu Personeli Alımı yapacağını duyurdu. Ünvan, Adaylarda aranan Nitelik ve öğrenim durumu Bilgilerine Başvuru yollarına ulaşabilirsiniz. Başvurular başlamış olup Son Başvuru Tarihi 24 Ekim 2018 olarak açıklandı.

Selçuk Üniversitesi 47 Kamu Personeli Alımına Başvurular Başladı

Alımda Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri, Röntgen Teknisyeni, Diyetisyen ve Fizyoterapist olarak gerçekleşecektir. Adayların belirtilen Ünvana ait öğrenim düzeylerinin birinden mezun olması, aranan nitelikleri taşıması ve belgelendirmesi Gerekmektedir. Lisans mezunlarının 2018 KPSS (B) , Ortaöğretim ve Önlisans mezunlarının 2016 KPSS (B) sınavına girmiş olması. sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık maaşı almıyor olması Gerekmektedir. Adaylar sadece bir Ünvan için başvuru yapabileceklerdir. Birden fazla Ünvan için yapılan Başvurular Geçersiz sayılacaktır.

Adaylarda aranan Genel Şartlar: Türk Vatandaşı olmak, Başvuru tarihinde 18 yaşında olmak, Erkek adayların askerlik ile ilgili yapmış, muaf, veya ertelemiş olması gerekmektedir, Yapılacak Arşiv veya Güvenlik Soruşturmasında Atamaya Engel Durumunun olmaması ve Görevini yapmaya devamlı engel Akıl Hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Başvuracak Adayların Üniversitenin Resmi İnternet Sitesi üzerinden Temin edeceği Başvuru Formu ile Nüfus Cüzdanı Fotokopisi Aslı ibraz edilecektir, Diploma veya Mezuniyet Belgesi, Adli Sicil kaydı, Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) , Ortaöğretim ve Önlisans mezunları için 2016 KPSS (B) sınavına girmiş olduğunu gösterir belge, 1 adet Fotoğraf ve askerlik durum belgesi ile beraber Şahsen Üniversitenin Rektörlüğüne başvuru yapılacaktır.

Başvuru sonucunda Atamaya Hak kazananların listesi Hastanenin Resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak olup ayrıca adaylara yazılı olarak bilgilendirme yapılmayacaktır.

Başvuru Klavuzu ve Formu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 08:31
YORUM EKLE